گروه شرکت های طلوع متشکل از چهار شرکت مستقل، با هدف ارائه راه‌حل های پیشرفته مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات، سیستم های مدیریتی و کنترلی فعالیت می‌کند. تمامی شرکت‌ها با آرمان‌های مشترک و تخصص‌های متفاوت، در کنشی متقابل فعالیت می‌کنند. آرمان ما ارائه محصولات مدرن و با کیفیت، بکارگیری دانش بومی با هدف گسترش و توسعه کاربری برای زندگی مدرن می‌باشد. داستان طلوع آرین هوشمند، داستان خانواده‌ای متعهد از نیروهای جوان و متفکری است که دست به دست هم در تلاشند تا ضمن عرضه محصولات با کیفیت اروپایی، خدماتی در خور شهروندان عزیز کشور خود ارائه نمایند.

مجموعه طلوع به عنوان مجموعه ای متخصص در حوزه های زیر تاسیس و شروع به فعالیت نموده است:

  • سیستم های مبتنی بر موقعیت یاب جهانی (جی پی اس) و مکان یابی اعم از ردیاب مانند ردیاب خودرو، مدیریت ناوگان حمل و نقل، ردیاب موتور، ردیاب حیوانات و ردیاب اشخاص.
  • تجهیزات شبکه صنعتی و ارائه راهکارهای مبتنی بر اینترنت اشیاء.
  • سیستم های مبتنی بر تکنولوژی RFID اعم از دستگاه های کنترل تردد خودرو، مدیریت پارکینگ.
  • سیستم های شناسایی کنترل دسترسی و امنیتی اعم از دستگاه های کنترل دسترسی پرسنل، حضور و غیاب، شناسایی مشتریان.
  • سیستم های نظارت تصویری و کنترل سرعت اعم از دوربین مدار بسته، دوربین پلاک خوان.

شرکت طلوع آرین هوشمند از سال ۱۳۸۸ همواره در رصد و انطباق فن آوری‌های روز دنیا بمنظور ارائه محصولی با کیفیت و منحصر بفرد همت دارد. با افتخار در زمره اولین شرکت‌های بهره‌بردار دستگاه‌های ردیاب خودرو آنلاین بر روی وسایل حمل و نقل عمومی داخل و ترانزیت خارج از کشور هستیم که مورد تاًیید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور می‌باشد. حاصل هم افزایی دانش، تجربه و پشتکار کارشناسان مجرب الکترونیک و نرم‌افزار، تولید و ارائه سخت‌افزار و نرم‌افزار تخصصی مدیریت ناوگان حمل و نقل بوده است، بگونه‌ای که یکی از سرشناس‌ترین و قدرتمندترین شرکت‌ها در بین ارائه کنندگان این محصولات هستیم. عضویت فعال در سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی و کسب افتخارات و گواهی‌های متفاوت مانند گواهی امنیت نرم‌افزار، نشان از تعهد ما به مشتریان عزیزمان می‌باشد.

ازآنجائیکه بهینه سازی و افزایش کارایی محصولات طلوع آرین هوشمند جزو مهمترین اهداف شرکت محسوب می‌شود، لذا همواره ارائه دستگاه های ردیاب بروز دنیا و نسخه‌های بهینه نرم‌افزار سرلوحه کار شرکت قرار دارد. با گسترش روز افزون استفاده از تجهیزات حوزه اینترنت اشیاء یا IoT ، ارائه تجهیزات شبکه صنعتی از سری محصولات تلتونیکا به بخش‌های شرکت اضافه شده است. پشتیبانی و همراهی بی دریغ مشتریان عزیز، همواره ما را در پیمودن مسیر خدمت‌رسانی و کسب رضایت یاری می‌رساند. داستان طلوع آرین هوشمند به عنوان نخستین شرکت پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت ردیابی و مدیریت ناوگان حمل و نقل داستان تلاشگرانی است تا با پشتکار و امید گام‌های مؤثرتری در خودکفایی و اعتلای کشور عزیزمان برمی‌دارند. داستان ما، داستان جوانان پر شور و با استعدادی است که دست به دست هم خدمتگزار مشتریانی هستند که اعتماد کرده اند.

فهرست