طلوع آرین هوشمند عضو گروه شرکت های طلوع با پشتوانه‌ی نیروهای متخصص خود، مجری پروژه‌های متعدد و منحصر بفرد در حوزه‌های مشاوره، ارائه خدمات سخت افزاری، نرم افزاری و سیستمی می باشد. شعار طلوع آرین هوشمند صداقت و تعهد در ارائه محصولات با کیفیت اروپایی و دانش بهمراه تجربه در ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان ارجمند خود است. اغلب مخاطبان گروه شرکت های طلوع، شرکت ها و سازمان هایی هستند که ساختار مدیریت سنتی خود را با استفاده از سیستم های نوین بروزرسانی کرده و با استفاده از تکنولوژی های روز جهانی به سمت مدیریت هوشمند، مکانیزه و علمی قدم بر می دارند.

شرکت طلوع آرین هوشمند همواره در راستای دستیابی به آرمان‌های خود، بکارگیری نیروی جوان و پر انرژی را از مهمترین شاخصه‌های استخدامی خود قرار داده است. بکارگیری تجربه دانش آموختگان دانشگاه‌های برتر کشور، شور و انگیزه وصف‌ناپذیری در روال انجام پروژه‌ها ایجاد می‌کند. ما معتقدیم که تعهد و احترام پرسنل به مشتریان، جزو ارزش‌های هر نهاد خدمتگزاری است که از همین انگیزه‌ها نشأت می‌گیرد. هر گام به سوی مشتری، شنیدن مشکلات و دغدغه‌ها و ارائه راهکار مناسب، لذتبخش‌ترین لحظات هر پروژه محسوب می‌شود. هدف و شعار طلوع آرین هوشمند، تلاش و یکرنگی برای ارتقا و سرافزاری کشور، خدمت صادقانه و شفاف به مشتریان و ایجاد رضایت و خرسندی پرسنل است.

شعار طلوع آرین هوشمند کسب برتری روز افزون در زمینه تخصصی فعالیت خود است و مسلماً دستیابی به این هدف بدون همیاری مشتریان خود میسر نخواهد بود. از آنجائیکه مشتریان عزیز صاحبان اصلی هر صنعتی هستند و با توجه به کاربری مداوم با تجهیزات و سیستم‌ها، بهترین گزینه برای بررسی‌های تخصصی در بعد زمان و دانش محسوب می‌شوند. لذا همواره در تلاش هستیم، پیشنهادات و انتقادات مشتریان خود را با تمام وجود پیگیری کرده و محصولات خود را بنا به خواسته آنان بهینه نمائیم. با توجه به تخصص ویژه شرکت در زمینه مدیریت ناوگان حمل و نقل و ردیابی متحرک‌ ها، همواره شعار طلوع آرین هوشمند را بخاطر بسپارید:

قرمز باشید، هوشمند باشید

شعار ما
فهرست