طلوع آرین در روزنامه همشهری

طلوع آرین در روزنامه همشهری

نمایشگاه الکامپ یکی از بزرگ ترین رویدادهای تجاری کشور است که همه ساله برای معرفی و عرضه محصولات جدید و پیشرفته در زمینه خدمات الکترونیک و کامپیوتر برگزار می‌شود. از میان محصولات عرضه شده در نمایشگاه امسال چند اپلیکیشن کاربردی برای کسب و کار بیشتر از سایر محصولات نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد. در این میان روزنامه همشهری اقدام به چاپ مقاله ای در اینخصوص کرده است و در آن به قابلیت های بهترین محصولات ارائه شده در نمایشگاه پرداخته است. همانند بخش های مرتبط با صنعت حمل و نقل، بحق طلوع آرین در روزنامه همشهری نیز خوش درخشید.

ردیاب برای فراموشکاران

احتمالا برای همه ما پیش آمده که به علت مشغله فکری، شبیه بودن خیابان و کوچه ها و یا عجله در زمان پارک کردن خودرو، جای پارک ماشین را فراموش کرده باشیم. علاوه بر آن یکی از بزرگترین مشکل صاحبان خودرو، نبودن پارکینگ در محل کار یا خانه است. برای تمامی این عزیزان ترس از سرقت خودرو وجود دارد. دیگر جای نگرانی نیست توسعه دهندگان وب، اپلیکیشنی را طراحی کرده اند که به کمک آن رانندگان می توانند خودروی خود را در هر لحظه ردیابی کنند. نمایش لحظه ای مکان خودرو در هر لحظه آرامش خاطر دارندگان خودرو را بهمراه می‌آورد. مقاله ای در همین زمینه پیرامون محصولات شرکت طلوع آرین در روزنامه همشهری به شرح ذیل منتشر گردید:

توسعه‌دهندگان وب، اپليكيشني را طراحي كرده‌اند كه به كمك آن رانندگان مي‌توانند خودروي خود را رديابي كنند. اين تكنولوژي با ساخت جي‌پي‌اس‌هاي خودرو با قابليت‌هاي بسياري به كمك شما آمده است. اين محصول كه در الكامپ 96 عرضه شده ردياب خودروي شخصي ساخته شده توسط گروه مهندسي طلوع آرين هوشمند بود. اين ردياب محصولي ارزان است كه بي‌شك مي‌تواند بازار پرفروشي داشته باشد. سازندگان اين دستگاه مي‌گويند درصورت سرقت خودرو اين پايانه مي‌تواند به‌صورت لحظه‌به‌لحظه از موقعيت خودروي شما گزارشي روي موبايل و يا رايانه شخصي ارسال كند كه به‌سادگي و در كمترين زمان شما را به‌ خودروي مسروقه نزديك كند. ابعاد كوچك دستگاه‌های ردیاب و عدم ‌نياز به نصب آنتن‌هاي اضافه اين امكان را به مالك مي‌دهد تا به‌سادگي آن ‌را در خودرو مخفي كرده و پيدا كردن آن را براي افراد غيرمجاز دشوار سازد. آنها مي‌گويند: «شما مي‌توانيد از طريق اس‌ام‌اس به‌راحتي به ‌خودروي خود دسترسي پيدا كنيد. از طرف ديگر به محض سرقت، با ارسال آلارم شما مطلع مي‌شويد. همچنين يكي ديگر از امكانات خوب آن، قابليت خاموش كردن خودرو از راه دور است. همچنين با استفاده از مشخصات ارسالي مي‌توانيد جاي پارك فراموش شده را پيدا كنيد.»

روزنامه همشهری – صفحه 11

طلوع آرین در روزنامه همشهری
نظر
اشتراک گذاری
ramtin

a
پاسخ دهید